Car detailing - samochodowe "spa"

Car detailing - samochodowe "spa"

Car detailing

Większość kierowców troszczących się o stan powłoki lakierniczej swojej auta stawia najczęściej na wizytę w myjni automatycznej. Nie brakuje też tych, którzy sięgają po szczotkę oraz wiadro z wodą. Wśród posiadaczy czterech kółek nie brakuje jednak i takich osób, dla których wygląd ich auta ma ogromne znaczenie. To właśnie dla nich powstała usługa detailingu.

Car Detailing to zaawansowana oraz kompleksowa usługa, która oferowana jest kierowcom chcącym odświeżyć wygląd powłoki lakierniczej, a także wybranych elementów nadwozia, na przykład powierzchni reflektorów oraz listew ozdobnych. Trzeba bowiem pamiętać, że wraz z upływem czasu dochodzi do matowienia plastikowych elementów karoserii. 

Kto może zdecydować się na Car Detailing? Tak naprawdę każdy samochód można poddać zabiegom z zakresu detailingu. Usługa ta wykonywana może być nawet wówczas, gdy pojazd oklejony jest folią. Wówczas stosowane są specjalne woski, a także techniki pielęgnacyjne, których rolą jest zabezpieczenie samochodu przed uszkodzeniami pojawiającymi się na skutek codziennej eksploatacji.

Ceny Auto Detailingu uzależnione są od wielkości auta, a także tego w jakim stanie znajduje się karoseria. Najczęściej rozpoczynają się od trzystu złotych w przypadku samochodów segmentu A oraz B. Mogą dochodzić nawet do półtora tysiąca złotych. Takich stawek mogą spodziewać się właściciele samochodów typu SUV oraz pojazdów klasy wyższej oraz tych zaliczanych do klasy premium. Warto jednak zdecydować się na usługę Car Detailingu, która sprawi, że pojazd zyska nowe życie.

Zobacz stronę